درباره ما

آرین نوین از آغاز تاکنون

شرکت دانش بنیان آرین نوین در مردادماه سال 1380 و با هدف حضور موثر در زمینه نرم افزار و فناوری اطلاعات کشور تاسیس شد.

از همان شروع فعالیت آرین نوین، تمرکز ما بر کمک به اتوماسیون چرخه اطلاعات و در بعد گسترده‌تر مدرن‌سازی بستر فناوری اطلاعات برای سازمان‌های مخاطب بود و در همین راستا نیز بنا به نیاز روز شرکت‌ها و سازمان‌ها اقدام به طراحی و ارائه نرم افزارهای مختلفی نمودیم.

 

اما در ادامه فعالیت‌های خود، از ابتدای دهه 90 خورشیدی ایده فرآیند محوری و توسعه نظام های هوشمند مدیریتی را سرلوحه فعالیت هایمان قرار دادیم و با تکیه بر دانش و تخصص نیروهای توانمند خود، دو محصول ارزشمند BPMS و BI آرین نوین را به بازار عرضه کردیم که نتیجه آن در طی این سال‌ها، استقبال سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف از این دو محصول بود.

 

در حال حاضر نیز فعالیت‌های ما متمرکز بر ارائه راهکارهای نرم افزاری مبتنی بر این دو محصول به سازمان‌ها و شرکت‌ها است، ضمن آنکه در طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای استارت آپی نیز فعال هستیم.

اهداف و ماموریت ما در آرین نوین

* افزایش سرعت ارائه خدمات و کیفیت محصولات

* ارائه محصولات و خدمات متنوع در زمینه فناوری اطلاعات

* ارائه راهکارهای خلاق و بومی سازی شده

* تامین بلند مدت منافع ذی نفعان شرکت شامل مشتریان، کارکنان، سهامداران، طرف های تجاری همکار و جامعه

فعالیت های اصلی ما در آرین نوین

* مشاوره مدیریتی و نظارت در زمینه نظام های مدیریت اطلاعات

* بسترسازی نرم افزارهای Third-Party(سیستم ها و ابزارها)

* سیستم های هوشمند و  فرآیندگرا در حوزه کسب و کارهای متوسط و بزرگ

* سیستم ها و راهکارهای سفارشی برای سازمان‌های دولتی و خصوصی

مجموعه آرین نوین در مدت 20 سال فعالیت تخصصی و مستمری که در حوزه نرم افزار داشته است تجارب ارزشمندی در ارائه و توسعه محصولات بومی، منطبق بر نیازمندی های کاربران داخلی و براساس استانداردهای روز فناوری اطلاعات اندوخته است.

این تجارب ارزشمند و شناخت نیازمندی های نرم افزاری سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی، در کنار نیروهای متخصص و قابلیت های متعدد محصولات آرین نوین، سبب شده است تا پاسخگوی طیف وسیعی از درخواست های مشتریان خود باشیم و به طراحی و ارائه راهکارهای مختلف به مشتریان بپردازیم.