آرین نوین از آغاز تاکنون

شرکت دانش بنیان آرین نوین در مردادماه سال 1380 و با هدف حضور موثر در زمینه نرم افزار و فناوری اطلاعات کشور تاسیس شد.

از همان شروع فعالیت آرین نوین، تمرکز ما بر کمک به اتوماسیون چرخه اطلاعات و در بعد گسترده‌تر مدرن‌سازی بستر فناوری اطلاعات برای سازمان‌های مخاطب بود و در همین راستا نیز بنا به نیاز روز شرکت‌ها و سازمان‌ها اقدام به طراحی و ارائه نرم افزارهای مختلفی نمودیم.

اما در ادامه فعالیت‌های خود، از ابتدای دهه 90 خورشیدی ایده فرآیند محوری و توسعه نظام های هوشمند مدیریتی را سرلوحه فعالیت هایمان قرار دادیم و با تکیه بر دانش و تخصص نیروهای توانمند خود، دو محصول ارزشمند BPMS و BI آرین نوین را به بازار عرضه کردیم که نتیجه آن در طی این سال‌ها، استقبال سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف از این دو محصول بود.

در حال حاضر نیز فعالیت‌های ما متمرکز بر ارائه راهکارهای نرم افزاری مبتنی بر این دو محصول به سازمان‌ها و شرکت‌ها است، ضمن آنکه در طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای استارت آپی نیز فعال هستیم.

فعالیت های اصلی ما در آرین نوین

  • مشاوره مدیریتی و نظارت در زمینه نظام های مدیریت اطلاعات
  • بسترسازی نرم افزارهای Third-Party(سیستم ها و ابزارها)
  • سیستم های هوشمند و  فرآیندگرا در حوزه کسب و کارهای متوسط و بزرگ
  • سیستم ها و راهکارهای سفارشی برای سازمان‌های دولتی و خصوصی

اهداف و ماموریت ما در آرین نوین

  • افزایش سرعت ارائه خدمات و کیفیت محصولات
  • ارائه محصولات و خدمات متنوع در زمینه فناوری اطلاعات
  • ارائه راهکارهای خلاق و بومی سازی شده
  • تامین بلند مدت منافع ذی نفعان شرکت شامل مشتریان، کارکنان، سهامداران، طرف های تجاری همکار و جامعه

مجموعه آرین نوین در مدت 20 سال فعالیت تخصصی و مستمری که در حوزه نرم افزار داشته است تجارب ارزشمندی در ارائه و توسعه محصولات بومی، منطبق بر نیازمندی های کاربران داخلی و براساس استانداردهای روز فناوری اطلاعات اندوخته است.

شاخص ترین محصولات شرکت آرین نوین رایانه

مهم ترین محصولاتی که ما در سالهای اخیر در کنار دیگر محصولات خود ارائه کرده ایم راهکار های مختلفی بوده است که در جهت بهبود و ارتقا فرایند های کسب و کار و بهبود مدیریت کسب و کار است. 

محصول BPMS 

BPMS سرنام کلماتBusiness Process Management System  و به معنی سیستم مدیریت فرآیند کسب ‌وکار یا به عبارتی سیستم مدیریت فرآیندهای سازمانی است. رویکردی نوین در مدیریت فرآیندهای سازمانی با تکیه بر فناوری‌های مدرن که امکان استانداردسازی و مدیریت فرآیندها را در سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ و کوچک فراهم می‌آورد. 

این سیستم، افق جدیدی در مدیریت سازمانی ایجاد کرده است، به گونه‌ای که به نیازمندی‌هایی از کاربر پاسخ می‌دهد که پیش از آن با زیر سیستم‌های گسسته، درگیر یک چرخه هرزگرد استفاده از نرم‌افزارهای متعدد برای رفع نیازهای واحد بود.

محصول BPMS آرین نوین، منطبق با آخرین استانداردهای جهانی و با توجه به نیازهای هر سازمان، راهکارهای نرم افزاری مبتنی بر این محصول را طراحی و پیاده‌سازی می نماید. طراحی و پیاده سازی BPMS آرین نوین از سال 1390 آغاز گردید و در طی سال های گذشته به طور مستمر مورد ارتقا قرار گرفت.

محصول ( BI ) هوش تجاری 

استفاده صحیح از داده ها جهت اخذ تصمیمات بهتر، سریع و بدون نقص، از الزامات و موارد کلیدی موفقیت سازمان ها و شرکت ها در دنیای امروز است. سامانه هوش تجاری(BI) آرین نوین رایانه از طریق ایجاد بستر گزارشات هوشمند تحلیلی بر روی حجم وسیعی از داده ها، در تصمیم سازی، تدوین استراتژی و پیشبینی به سازمان ها و شرکت ها، یاری می رساند.

این سیستم قادر است اطلاعات را از منابع مختلف در سازمان اعم از منابع مقیم و منابع خارجی جمع آوری، کنترل و پالایش کند و با بکارگیری روش های متناسب با هر سازمان، اطلاعات پالایش شده را به منظور تصمیم گیری، برنامه ریزی و کنترل کلیه فرآیندها به شکل جدید و معناداری، در اختیار سطوح مختلف مدیران قرار دهد.

در همین راستا نیز دو محصول سیستم مدیریت فرآیندهای سازمانی BPMS و هوش سازمانی BI خود را ارائه نمود که این دو محصول تاکنون در سازمان های متعدد کشوری و استانی مورد بهره برداری قرار گرفته اند. 

از مهم ترین دستاوردهای این شرکت، ارائه راهکارهای متعدد در حوزه اقتصاد و سرمایه گذاری است که از سال 1387 تاکنون توانسته است بیش از 21 راهکار ملی و استانی را در این خصوص به وزارت امور اقتصادی و دارایی و ادارات زیرمجموعه آن شامل سازمان سرمایه گذاری و کمک های فنی و اقتصادی ایران و ادارات کل اقتصاد و دارایی 14 استان ارائه نماید.

شرکت آرین نوین برای محصول BPMS خود در سال 1398 مفتخر به دریافت عنوان دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شد و در دی ماه همین سال نیز، تاییدیه فنی نرم‌افزار را برای این محصول از سازمان فناوری اطلاعات ایران اخذ نمود.

این تجارب ارزشمند و شناخت نیازمندی های نرم افزاری سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی، در کنار نیروهای متخصص و قابلیت های متعدد محصولات آرین نوین، سبب شده است تا پاسخگوی طیف وسیعی از درخواست های مشتریان خود باشیم و به طراحی و ارائه راهکارهای مختلف به مشتریان بپردازیم.

شماره تماس

33473530 – 024

شماره فکس

33450171 – 024

ایمیل شرکت

info@arian.co.ir

شماره واتس‌اپ شرکت

۰۹۳۷۳۰۴۱۲۲۹