محصولات شرکت دانش بنیان آرین نوین رایانه

24 بهمن 1400

محصولات شرکت دانش بنیان آرین نوین رایانه

شرکت آرین نوین با بیش از دو دهه فعالیت موثر در حوزه ی انفورماتیک دارای دو محصول ارزشمند است که می تواند قدم بزرگی را برای سازمان ها در جهت تحول دیجیتالی بردارد و کمک کند اهداف سازمانی بزرگتر را درک کنند. چابکی بیشتر کسب و کار، کاهش هزینه‌ها و افزایش درآمدها، کارایی بالاتر، دید بهتر و تطبیق، ایمنی و امنیت از مهم ترین ویژگی های محصولات ماست.

محصول مدیریت فرایند های کسب و کار BPMS

نرم‌افزار مدیریت فرایند های کسب و کار یا همان BPMS یک ابزار اتوماسیون فرایند است. این ابزار به شما کمک می‌کند فرایندهای هر روزه یک سازمان را بررسی کنید تا گلوگاه‌های موجود را شناسایی و کم کنید، هزینه‌های شرکت را کنترل کنید، فرایندهای روتین را تا جای ممکن کارآمد سازید و از کارآمدی افرادی که در فرایندهای شما درگیر هستند، اطمینان حاصل کنید.

سازمان ها می توانند با استفاده از این محصول تمامی فرایند هایی که در یک سازمان اتفاق می افتد را تسریع و تسهیل کند.  نرم‌افزار بی پی ام در پیگیری، اجرا و خودکارسازی برخی عناصر فرایندهای کسب و کار نیز نقش دارد و می تواند روند آن ها را بهبود ببخشد. این ابزار به عنوان یک سیستم شرکتی جهت ادغام اپلیکیشن‌ها، کارها و داده‌ها و ادغام جریان داده‌ها و تسک‌ها بین تیم‌ها و دپارتمان‌ها آغاز به کار کرد.

این محصول قابلیت استفاده روی وب را دارد و می توان از BPMS در تلفن‌های هوشمند استفاده کرد. پشتیبانی از زبان مدلسازی BPMN در کنار قابلیت بهبود مستمر در فرآیند تمرکز بر کاربر نهایی  و قابلیت شخصی‌سازی نرم افزار از دیگر ویژگی های این نرم افزار است.

برای اینکه به بهترین نتیجه مشابه منتها بدون استفاده از نرم‌افزار برسید، به تعداد زیادی کاغذ، فضای فیزیکی، کشوها و بایگانی‌های پر، ساعات کاری زیاد و حداقل یک تا چند نفر با مهارت‌های سازمانی بالا نیاز دارید تا بتوانید فرایند های سازمان تان را بی عیب و نقص به ثمر برسانید؛ بزرگ ترین معایبی که این کاغذبازی‌ها دارند این است که توده‌ای اسناد و کاغذها را بر جای می‌گذارد، و هر بار که چیزی را می‌خواهید تغییر دهید چه سی آر ام سازمان تان باشد، چه سرپرست دپارتمان، توسعه‌دهنده ایمیل یا هر چیز دیگری، صدها سند تاریخ گذشته خواهید داشت که نیاز به بازنویسی، چاپ، پر کردن، برچسب‌گذاری و ذخیره‌سازی دارند.

با استفاده از نرم افزار BPMS دیگر نیازی به این کاغذ بازی ها نیست. نرم افزار مدیریت فرایندهای کسب و کار جلوی این اتلاف وقت‌ها را می‌گیرد و شما را بر فعالیت های مهمتر متمرکز می‌کند.

 هوش سازمانی یا هوش تجاری (BI)

استفاده صحیح از داده‌ها جهت اخذ تصمیمات بهتر، سریع و بدون نقص، از الزامات و موارد کلیدی موفقیت سازمان‌ها و شرکت‌ها در دنیای امروز است. سامانه هوش سازمانی BI آرین از طریق ایجاد بستر گزارشات هوشمند تحلیلی بر روی حجم وسیعی از داده‌ها، در تصمیم سازی، تدوین استراتژی و پیش‌بینی به سازمانها و شرکت‌ها یاری می‌رساند.

این سیستم قادر است اطلاعات را از منابع مختلف در سازمان اعم از منابع مقیم و منابع خارجی، جمع‌آوری، کنترل و پالایش کند و با به‌کارگیری روش‌های متناسب با هر سازمان، اطلاعات پالایش شده را به منظور تصمیم‌گیری، برنامه‌ریزی و کنترل کلیه فرآیندها به شکل جدید و معناداری، در اختیار سطوح مختلف مدیران قرار دهد.

محصولات شرکت آرین در جهت توسعه سازمان ها کمک شایانی را داشته است. اگر هنوز برای شرکت یا سازمان خود BPMS یا BI انتخاب نکرده‌اید، حالا وقتش است. انتخاب یک نرم افزار مدیریت فرایندهای کسب و کار تصمیم مهمی برای هر شرکتی است که می‌خواهد فرایندهای خود را بین تسک‌های سیستم و نیروی انسانی ساده‌سازی کند. همینطور هوش تجاری می تواند با جمع آوری، خلاصه‌سازی و یکپارچه سازی داده‌ها یک وضعیت کلی سازمان را در یک نگاه را برای شما نشان دهد.